همه قیمت ها همیشه بروز هستند ، با خیال راحت خرید کنید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کنفرانس WWDC 21 اپل

کنفرانس WWDC 21 اپل

کنفرانس WWDC اپل

WWDC کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل Apple Worldwide Developers Conference سالیانه در کالیفرنیا و به وسیله شرکت اپل به منظور نمایش نرم‌افزارها و فناوری‌ها به توسعه‌دهندگان برگزار می‌شود.

کنفرانس WWDC 21 اپل

اپل رویداد WWDC امسال را از تاریخ 7 ژوئن بصورت آنلاین برگزار می کند.اطلاعیه جدید وب سایت Apple Developer می گوید که رویداد WWDC از 7 ژوئن آغاز خواهد شد انتظار می رود رویداد wwdc 21  مانند سال گذشته برای تمامی ثبت نام کنندگان به صورت کاملا رایگان در دسترس قرار بگیرد.

Susan Prescott

معاون روابط جهانی توسعه دهندگان و بازاریابی شرکتی و آموزشی گفت: ما دوست داریم هر سال توسعه دهندگان خود را در WWDC گردهم آوریم تا از آخرین فن آوری های خود مطلع شویم و با مهندسان اپل ارتباط برقرار کنیم.

کنفرانس WWDC 21 اپل

دستاوردهایی که بیشتر در زمینه‌ی نرم‌افزاری هستند و شامل نسخه‌های جدید سیستم‌عامل‌هایی مانند iOS ،iPadOS ، macOS ،watchOS و tvOS می‌شوند.

کنفرانس WWDC 21 اپل

در این بین انتظار می‌رود اپل مدل‌های جدیدی از محصولات سخت‌افزاری نیز معرفی کند و رویداد تنها به نمایش دستاوردهای نرم‌افزاری خلاصه نشود.

اپل در نظر دارد کنفرانس خبری خود را از طریق پلتفرم‌های مختلف مانند وب‌سایت رسمی این شرکت، یوتیوب و اپل تی‌وی به‌صورت زنده پخش کند.

اپل برای توسعه‌دهندگان نیز برنامه‌های گسترده‌ای در نظر گرفته است تا دسترسی به آخرین فناوری‌ها، ابزار و برنامه‌های معرفی‌شده طی رویداد WWDC 21 داشته باشند.

کنفرانس WWDC 21 اپل

در طول رویداد، توسعه‌دهندگان با مهندسان اپل می‌توانند ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را بپرسند.

اپل در نظر دارد با طرح چنین پرسش‌هایی به افزایش سطح دانش توسعه‌دهندگان در مورد دستاوردهای نرم‌افزاری این شرکت کمک کند تا توسعه‌دهندگان از اطلاعات به‌دست‌آمده در ساخت اپلیکیشن‌ استفاده کنند.

از روز ۱۸ خرداد ویدئوهای مختلف در صفحه‌ی رسمی توسعه‌دهندگان اپل قرار خواهد گرفت تا علاقه‌مندان در سراسر دنیا به خلاصه‌ای از اتفاقات مهم رویداد دسترسی داشته باشند.

 

عسل امیدوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *