همه قیمت ها همیشه بروز هستند ، با خیال راحت خرید کنید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

گارانتی

بارکد های یکتا برای همه محصولات

یکی از اقدامات اصلی فروشگاه شهرام (شارسل، گارانتی دار کردن محصولات با بارکد های یکتا و اختصاصی میباشد. جهت اعتماد و رضایت مشتریان تمامی محصولات وارداتی از جمله ال سی دی ، لوازم تعمیرات، باتری ها ، و… به صورت گارانتی دار و با بارکد اختصاصی توزیع و تحویل میگردند. همکاران و مشتریان گرامی میتوانند از بین گزینه های موجود برای گارانتی ، گزینه بدون گارانتی ، گارانتی یکماه و گارانتی سه و شش ماه را انتخاب نمایند و متخصصین ما بعد از تست های سلامت محصول را با کد گارانتی ویژه محصول برای شما ارسال خواهند کرد.

 

شرایط اعتبار گارانتی ها

در هنگام نصب و استفاده از محصولات، موارد ایمنی وجود دارد که میبایست حتما رعایت کنیم تا علاوه بر اینکه محصولات دچار صدمه نشوند، طول عمر محصولات نیز به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یابد. در ادامه شرایط اعتبار گارانتی های شارسل™ را بیان میکنیم.

۱) ضربه دیدگی ، شکستگی، سوختگی، شرایط دمایی غیر عادی بجز باتری ، استفاده در شرایط غیر مجاز و یا به کارگیری محصولات شارسل  با مایعات  موجب ابطال گارانتی میباشد.

محصولات شارسل درمحدوده ی شهری شیراز دارای گارانتی فوری میباشد.. گارانتی فوری :

یک گارانتی شش ماهه رایگان: لطفا در مناطق شهری شیراز به هنگام وقوع مشکل برای گوشی خود میتوانید با بخش پشتیبانی شارسل تماس حاصل فرمایید و مشکل را بیان کنید و گوشی با مشخصات به آدرس فروشگاه برای تعمیر ارسال گردد و بعد از تعمیر و تست و پرداخت مبلغ به آدرس انتخابی شما ارسال شود

 

نحوه استفاده از گارانتی

در صورت مشاهده عیب یا اشکال در هر کدام از محصولات دارای گارانتی، ابتدا از طرق تلفن ثابت :‌ ۰۷۱-۳۲۳۰۰۷۵۷ و سپس همراه با شماره ۳۲۳۸ ۰۳۹ ۰۹۱۲ تماس حاصل فرماید. در اکثر مواقع با راهنمایی کارشناس پشتیبانی مشکل مربوطه رفع میشود. اما در صورتی که مشکل رفع نشد، نیاز است تا محصول را برای ما ارسال نمایید.

 

نحوه ارسال محصول

لطفا ابتدا حتما محصول را در جعبه ی خود محصول قرار دهید و سپس بسته را از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس برای بخش خدمات ارسال نمایید. در صورتی که عیب دستگاه تایید شود، ظرف ۴۸ ساعت کاری، محصول جایگزین (نو و آکبند) برای مشتری ارسال میشود. در صورتی که عیب محصول جزئی باشد یا نیاز به تعویض نباشد، محصول بلافاصله در بخش خدمات، رفع عیب شده و ظرف ۴۸ ساعت کاری برای مشتریان ارسال میگردد.

 

بخش خدمات شارسل

آدرس: شیراز خیابان توحید(داریوش)مجتمع تجاری شهر فاز۱ طبقه همکف پلاک  B2

کد پستی: ۷۱۳۵۹-۶۷۷۳۸

تلفن: 07132300757

همراه: 09120393238