همه قیمت ها همیشه بروز هستند ، با خیال راحت خرید کنید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیرات شارسل

فـروشـگـاه ایـنترنـتی شـارسـل

فروشگاه اینترنتی شارسل یک مرجع فوق‌ تخصصی بررسی و کیفیت قطعات موبایل، آموزش رایگان تعمیرات موبایل و فروش قطعات اصلی موبایل است که با راه‌اندازی دفتر تعمیرات موبایل خود و جمع‌آوری تیم تعمیرات در شیراز، سعی دارد سطح کیفی خدمات تعمیر موبایل و تعویض قطعات را بالا برده و خدمات کامل‌تری به کاربران ساکن شیراز و شهرستان‌های ایران ارائه دهد.

دفتر تعمیرات موبایل در شیراز

بهتر بود زودتر دفتر تعمیرات موبایل شارسل راه اندازی می‌شد. اما از روز اول راه‌اندازی بخش فروش قطعات موبایل ، فلسفه کاری ما بر ارائه کیفیت اصل بنا شده است و حالا که قسمت تعمیر گوشی موبایل در شیراز نیز چندسالی‌ست راه‌اندازی شده است؛ تیم شارسل همچنان فلسفه کاری خود، یعنی ارائه کیفیت بالا را در دستور کاری خود قرار داده است. هرچند با وجود نقص‌های کمی و کیفی زیادی روبرو بوده‌ایم و در آینده نیز با چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم خواهیم کرد. اما حالا می‌توانیم ادعا کنیم که طی این پروسه‌‌ در راه بهترین شدن قدم برداشته‌ایم. سعی و توجه ما در این مجموعه به سه موضوع معطوف بوده است:

 • 1- تامین قطعات اصلی موبایل
 • 2- تعمیر و تعویض قطعات موبایل در سریع‌ترین زمان ممکن
 • 3- عیب یابی با لوازم تعمیر موبایل پیشرفته برای شناسایی و رفع مشکلات تلفن همراه شما

با توجه به اینکه علم تعمیرات تلفن همراه هر روز در حال گسترده شدن است و مدام تعمیرکاران را با چالش‌های جدیدی روبرو می‌کند، در این مجموعه سعی ما بر این بوده که از نیروی‌های نسل جوان در کنار نیروهای با تجربه استفاده کنیم. تا سطح کیفی دفتر شارسل به تعادل برسد.

چرا تیم تعمیرات موبایل شارسل؟

ما سعی می‌کنیم مشکل دستگاه شما را با بالاترین دقت و به کارگیری تمام نیرو و مهارت خود، در کمترین زمان ممکن پیدا کرده و به شما اعلام کنیم. اما آیا می‌دانستید اولین کسی که گوشی موبایل شما را باز می‌کند، سرنوشت آن گوشی را مشخص می‌کند؟

فـروشـگـاه ایـنترنـتی شـارسـل

عیب‌یابی: مهم‌ترین و اولین قدم در تعمیر موبایل عیب‌یابی است. در واقع بخش بزرگی از وقت هر تعمیرکاری به عیب‌یابی اختصاص داده می‌شود. ما در تیم شارسل با در دست داشتن ابزار تعمیرات موبایل پیشرفته و تجربه چندین ساله، این فرآیند را تسریع کرده‌ایم.

سرعت عمل: همانطور که اشاره کردیم اولین قدم برای تعمیر موبایل شما پیدا کردن مشکل گوشی است. در ادامه به دلیل تجربه‌ای که تعمیرکاران ما طی سال‌ها آن را کسب کرده‌اند سرعت عمل بالایی در تعویض و تعمیر قطعات دارند. به طوری که تعویض قطعاتی مثل: تاچ‌ال‌سی‌دی، باتری، اسپیکر و… در کمتر از چند ساعت انجام می‌شود. همچنین تعمیر برد به دلیل حساسیت بالا بین دو روز تا یک هفته زمان نیاز دارد.

تجربه و مهارت: کسب تجربه فقط زمانی ممکن است که ما بتوانیم به خوبی در موقعیت مناسبی قرار بگیریم و با استفاده از مهارت خود چالش‌های جدید را پشت سر بگذاریم. تیم شارسل با سابقه و کسب مدرک تحصیلاتی، و با توجه به اینکه در دفتر شارسل ما انواع و اقسام گوشی‌های هوشمند را تعمیر می‌کنیم از تجربه بالایی برخوردار هستیم. که این موضوع می‌تواند هم فرآیند تعمیرات را تسریع بخشد هم از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند.

سطح کیفیت: در این زمینه سعی ما همواره بر این بوده که هم قطعات مورد استفاده از کیفیت بالایی برخوردار باشند؛ هم سطح کیفی خدمات را گسترش دهیم. مثل استفاده از پیک موتوری یا سرعت در انجام تعمیرات که یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زمینه کاری ماست.

خدمات تعمیر موبایل شما در شـارسـل:

خدمات شارسل در این زمینه با عیب‌یابی شروع می‌شود و سپس با اعلام هزینه تعمیرات موبایل و اعلام مشکل گوشی ادامه پیدا می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه حضوری به دفتر شارسل شاهد این فرآیند باشید. همچنین اگر ساکن شهرستان هستید با ارسال دستگاه تلفن همراه خود می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید. خدمات ما شامل:

 • 1. تعمیر تخصصی برد گوشی‌های اپل
 • 2. تعمیر دکمه‌های موبایل
 • 3. بررسی بردهای آب خورده
 • 4. برطرف کردن مشکلات گوشی‌های خاموش
 • 5. برطرف کردن مشکلات گوشی‌های ضربه خورده
 • 6. حل مشکل صدا
 • 7. حل مشکل عدم شارژ
 • 8. حل مشکل سیاه شدن صفحه نمایش
 • 9. حل مشکل عدم ویبره
 • 10. حل مشکل عدم آنتن دهی
 • 11. حل مشکل داغ شدن گوشی

تعویض قطعات موبایل: شکستن تاچ و ال‌سی‌دی، خرابی باتری، قطعی صدای اسپیکر گوشی و… جزء خرابی‌های قطعات موبایل بوده و با تعویض قطعه مورد نظر مشکل دستگاه شما حل خواهد شد.

تعویض قطعات موبایل در شارسل:

فـروشـگـاه ایـنترنـتی شـارسـل

بهترین تعویض کار قطعات کسی‌ست که قطعه را خودش از شرکت سازنده با کیفیت OEM تامین کرده و بعد از تعویض قطعه معیوب، دستگاه را مثل روز اول به شما تحویل دهد. قطعات OEM بعد از نصب بر روی دستگاه، گوشی شما را به حالت اولیه باز می‌گرداند.

( برای اطلاعات بیشتر به مقاله قطعات OEM چیست؟ مراجعه کنید)

 • 1. تعویض تاچ و ال سی دی اورجینال
 • 2. تعویض باتری اورجینال
 • 3. تعویض درب پشت موبایل
 • 4. تعویض قاب و شاسی موبایل
 • 5. تعویض فلت های داخلی موبایل
 • 6. تعویض شیشه لنز دوربین موبایل
 • 7. تعویض دوربین آیفون

فرایند تعمیر و تعویض قطعات موبایل در شارسل:

فرایند تعویض و تعمیر قطعات موبایل یک پروسه پیچیده و حساس است. بسیاری از مراجعه کنندگان سعی دارند این پروسه با عجله انجام شود که این موضوع باعث می‌شود گوشی شما آسیب بیشتری ببیند. پس مهم‌ترین نکته در این مرحله تحمل و حوصله کافی از جانب شما و تحت فشار قرار ندادن تعمیرکاران است. تا آنان بتوانند با دقت بیشتری مشکل شما را حل کنند.

 • 1. مراجعه حضوری به دفتر شارسل یا ارسال دستگاه با پیک و پست پیشتاز
 • 2. عیب یابی و اعلام خرابی و هزینه
 • 3. تعمیر یا تعویض قطعه معیوب
 • 4. تست و اطمینان از سالم بودن دستگاه
 • 5. ارسال دستگاه به آدرس مورد نظر شما

نکته: لوازم الکترونیکی بعد از تعمیر نیاز به تست دارند. مجموعه شارسل بیشتر وقت خود را صرف حل مشکل گوشی شما می‌کند. پس لطفا بعد از تحویل دستگاه، آن‌را بصورت کامل تست کرده و از سلامت دستگاه آگاه شوید. برای اطمینان بیشتر ما 10 روز گارانتی برای تمامی تعمیرات به شما می‌دهیم. همچنین برای تعویض قطعه، گارانتی مشخص شده برای قطعه مورد نظر برای شما لحاظ می‌شود.

فـروشـگـاه ایـنترنـتی شـارسـل
کاربران ساکن شهرستان چگونه از خدمات تعمیر موبایل در شارسل استفاده می‌کنند؟

کاربران ساکن شهرستان می‌توانند، بعد از تماس با ما دستگاه خود را از طریق پست به آدرس دفتر شارسل در شیراز ارسال کرده و بعد از انجام فرایند بالا با شما تماس خواهیم گرفت.

بسیاری از دوستانی‌ که از شهرستان به وبسایت ما مراجعه می‌کنند این سوال را دارند که چرا در شهرهای دیگر نمایندگی ندارید؟ این پاسخ شاید جوابگوی دوستانی که به دنبال نمایندگی گیری از شارسل هستند نیز باشد.
همانطور که اول بحث اشاره کردیم، هدف ما ارائه بهترین خدمات است و برای ارائه بهترین خدمات باید تیم تعمیرات توسط شارسل جمع آوری شود و اجناس استفاده شده نیز توسط شارسل تامین شود. که این پروژه نیاز به زمان و سرمایه زیادی دارد. اما صبور باشید، مجموعه شارسل هیچوقت کامل نبوده و نیست، چراکه روزانه با پیشرفت تکنولوژی کارکنان شارسل نیز در حال پیشرفتند و روزانه در تلاشند تا بتوانند کالای با کیفیت‌تر، خدمات بهتر و دسترسی آسانتری به خدمات ما در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره رایگان‌:

قبل از هرگونه اقدام ابتدا از متخصصین ما مشاوره دریافت کنید

ثبت:

برای ثبت مشکل خود با فروشگاه تماس حاصل فرمایید 

بخش خدمات شارسل

آدرس: شیراز خیابان توحید(داریوش)مجتمع تجاری شهر فاز۱ طبقه همکف پلاک  B2 کد پستی: ۷۱۳۵۹-۶۷۷۳۸ تلفن: 07132300757 همراه: 09120393238