همه قیمت ها همیشه بروز هستند ، با خیال راحت خرید کنید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات

نحوه ارسال

جهت راحتی مشتریان و سرعت در ارسال سفارشات، ۳ نوع ارسال برای محصولات شارسل به کار گرفته شده است. پست پیشتاز، تیپاکس و پیک موتوری. ارسال پیشتاز برای تمامی مناطق ایران میباشد و ارسال تیپاکس برای شهر هایی که دارای نمایندگی تیپاکس هستند و گزینه ی پیک موتوری نیز در حال حاضر در شهر شیراز فعال میباشد. تمامی ارسال ها از هر ۳ نوع به صورت کاملا رایگان انجام میشود.

شرایط گارانتی

کلیه محصولاتی که شامل گارانتی های سه ماهه یا شش ماهه شارسل میباشند، به صورت تعویض آنی میباشد. مگر در شرایطی که مشکل، جزئی باشد یا به سرعت قابل تعمییر باشد. لطفا توجه داشته باشید هرگونه استفاده نادرست و توصیه نشده از محصولات که منجر به فشار بیش از حد و یا آسیب به محصولات شود، گارانتی محصولات را باطل میکند. نصب صحیح، در شرایط صحیح علاوه بر تضمین پایداری گارانتی، موجب افزایش طول عمر محصولات با اختلاف چند ساله خواهد شد.

اصالت محصولات

کلیه محصولات از برند های برتر جهانی در زمینه قطعات موبایل بوده و صد در صد اورجینال هستند. با توجه به اهمیت موضوع  استفاده روزانه از تلفن همراه  و تاثیر در بینایی و أعصاب و روان مشتری شارسل  کالای غیر اصل یا حتی دست دوم به هیچ عنوان به فروش نمیرسانیم.

پرداخت سفارشات

پرداخت سفارشات به صورت پرداخت آنلاین انجام خواهد شد ، لطفا در صورتی که کارت بانکی با رمز اینترنتی فعال دارید از گزینه پرداخت آنلاین استفاده نمایید تا سرعت ارسال سفارشات افزایش یابد.

قیمت همکاران

تیم فروش شارسل شرایط ویژه ای برای همکاران ، تعمیرکاران در کنار مشتری عادی در نظر گرفته که قیمت برای همکاران و تعمیرکاران محترم متفاوت میباشد و در صورتی که شما فروشگاه قطعات یا تعمیرات دارید میتوانید برای استفاده از این امکان از طرق واتساپ موجود در سایت با مسول فروش ما تماس بگیرید و مشخصات خود بعد از ثبت نام را اسال کنید و بتوانید از قیمت ویژه استفاده کنید .